O nás

Mám rád vůně různých druhů dřeva a proces, kdy se mi pod rukama kus hrubého prkna proměňuje v něco, na co se denně rád dívám a co rád používám. Práce se dřevem je jako s dalšími přírodními materiály velmi náročná a výsledek bývá často do poslední chvíle nejistý. Avšak je to práce, jež mě nesmírně baví, a vyrobený kousek, ať už kuchyňského prkénka či nábytku, který se někomu líbí, je mi velkou odměnou…

K práci se dřevem jsem přilnul už v dětství, kdy jsem při práci sledoval svého dědečka truhláře. Stejně tak ho sledoval jeho syn, tedy můj otec. I když ten se nevyučil truhlářem, řemeslo se mu stalo velkým koníčkem. Pamatoval si tatínkovy postupy, vybavil se moderními stroji a začal postupně trávit víkendy v dílně. Netrvalo dlouho a už jsme volné chvíle trávili obklopeni dřevem spolu.

V naší rodinné truhlářské dílně u Litomyšle se specializujeme na kvalitní a designové výrobky včetně nábytku z masivního dřeva. Dřevo používané k výrobě pochází z velké části z Česka, hlavně z Vysočiny. Ostatní dřeviny používané jako dekorativní prvky jsou dovezeny z celého světa převážně z Ameriky a Afriky. Osobně si dřevo vybírám a dbám na jeho kvalitu.

Dbáme na osobní a individuální přístup. Naší snahou je plně uspokojit představy našeho zákazníka a předat mu kvalitní výrobek, který mu bude sloužit po mnoho let.

S úctou

Oceňuji profesionální přístup a precizně odvedenou práci

Říká michelinský šéfkuchař a náš stálý zákazník Oldřich Sahajdák nad novou masivní dubovou pracovní deskou z naší dilny ve svém bistru Milada 22.