Ochrana osobních údajů zákazníků

 1. Jaké osobní údaje zpracováváme?
  Pokud u nás nakoupíte či výrobek poptáte, pracujeme s údaji, které vyplňujete v objednávkovém formuláři, tj. jméno, příjmení, adresa bydliště, telefonní číslo a e-mailová adresa. V případě podnikatele také IČ, DIČ. Dále uchováváme údaje o zboží a službách, které jste si objednali a o způsobu doručování a platby.
 2. Proč osobní údaje zpracováváme?
  Jestliže u nás nakoupíte, používáme údaje, abychom vyřídili Vaši objednávku, chránili své právní nároky a plnili své zákonné povinnosti. Také Vám s pomocí Vašich kontaktů a dalších údajů zasíláme naše přizpůsobené nabídky. Nemusíte se obávat, že Vás budeme zahlcovat zprávami dvakrát do týdne. Mail od nás Vám přijde nejvýše 4x do roka.
 3. Kdo Vaše osobní údaje zpracovává?
  Všechny Vaše osobní údaje zpracovává provozovatel e-shopu: Marta Duspivová, IČO: 71315926, U Průhonu 1138/28, Praha 7.
  V případě, že zvolíte doručení objednávky přepravní společností, předáme Vaše osobní údaje jí, a to pouze pro účely doručení zásilky. Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty Vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti jejich zasílání neodmítnete. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjišťování vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě Vaší námitky Vám dotazník nebudeme dále zasílat.
 4. Jaká máte práva při zpracování osobních údajů?
  Ve vztahu ke svým osobním údajům máte řadu práv. Jedná se o právo na přístup, opravu, výmaz, omezení zpracování, přenositelnost, vznesení námitky a podání stížnosti. V těchto případech nás prosím kontaktujte

Kompetentní osobou v těchto záležitostech je Mgr. Marta Duspivová,  T: 721 628 059, E: marta@duspiva.cz